Ovabükü Pansiyon, Datça Yarımadası’nda, Mesudiye Mahalesine bağlı Ovabükü’nde çam ve zeytin ağaçları arasında yer alıyor. Yaklaşık iki buçuk dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan tesis, yemyeşil doğal görünümü ile dikkat çekiyor..

Güne kuş sesleri eşliğinde başlayabileceğiniz tesisimizin sıcak ve doğal ortamında şehrin tüm stresinden uzak, rahatlama ve dinlenme imkanı bulabileceksiniz. Özellikle havuz yanında geniş bir bahçede yer alan hamak ve oturma yerleri size dinlenme ve keyif yapma imkanı sunacak. Gün boyunca kuş sesleri arasında dinlenip kitap okuyabilir, havuzumuzda serinleyebilir, kahvenizi yudumlayabilir, soğuk içecekler tadarak tatilin keyfine varabilirsiniz. Siz dinlenirken, çocuklarınız pansiyonumuzun bahçesinde bulunan oyun grubunda doyasıya oynayıp eğlenebilir..

Pansiyonumuzda çift kişilik odaların yanı sıra üç ve dört kişilik aile odalarıyla hizmet veriyoruz. Toplam 13 oda bulunan tesisimizin tüm odalarında klima, banyo-tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet (ücretsiz) yer alıyor. Üst kat odalarımızda ayrıca balkon da bulunuyor. .

Foto Galleri

Translate »